GRAFICKÉ NÁVRHY
VIZITEK

Navrhneme, připravíme a vytiskneme vizitky přesně tak, jak potřebujete. Kontaktujte nás s vaší představou, logem a počtem kusů a my se už postaráme o to, aby se vaše hotové vizitky co nejdříve dostaly k Vám.

Nejpoužívanější formáty vizitek jsou 90×50 mm a euroformát 85×55 mm, ale jsme schopni Vám navrhnout a vyrobit jakýkoliv formát. Umíme také 2, 3 i vícedílné vizitky a další jiné netradiční formáty či zpracování. Běžně navrhujeme i oboustranné vizitky, jejichž výrobní cena je výrazně nižší v porovnání s jednostrannými vizitkami se speciálními povrchovými úpravami.

Základem firemních vizitek jsou logo, firemní barvy a výběr vhodného druhu písma, které bude fungovat jako celek i s dalšími částmi vizuálního stylu vaší firmy. Firemní logo je ideální dodat ve vektorové podobě nebo JPEG, TIFF, PSD v rozlišení 300 DPI, případně ve formátu PDF. Pokud ho nemáte z různých důvodů k dispozici v kvalitním rozlišení, jsme schopni ho z dodaných podkladů znovu vytvořit ve vektorové i bitmapové podobě ve vysokém rozlišení.

 

Technologie Digitálního tisku nepodporuje tisk přímými barvami PANTONE, ale pouze CMYK. Některé barvy ze vzorníku firmy PANTONE (zejména řady metalických a speciálních) nemají ani odpovídající ekvivalent v barevných profilech CMYK, RGB nebo HTML barev pro Web. Firemní barvy navrhujeme vždy takové, aby se daly bezpečně vytisknout jakoukoliv technologií a měli odpovídající ekvivalent i pro digitální publikování a online marketing. ​

 

Také budeme potřebovat všechny údaje, které chcete mít na vizitce uvedené. Přesný název firmy, adresu, jméno, funkce nebo pozici osoby a kontaktní informace, tedy telefon, e-mail, web, případně soc. sítě apod.

Běžně používanou gramáží papíru pro tisk vizitek je 300 - 350g. Obvykle našim zákazníkům doporučujeme papír 350g. Nejčastěji používaným druhem papíru pro výrobu vizitek je matná či lesklá křída, používaná i pro klasický offsetový tisk vizitek. Je možné vybrat i ze speciálních papírů s různým typem povrchů a gramáží, včetně recyklovaného papíru, které jsou certifikované pro digitální tisk až do gramáže 350g. Vizitky je možné dále upravovat, laminovat atd.

Tiskneme na nejmodernějších strojích, proto vždy dostanete tu nejvyšší kvalitu.
Postaráme se o vaše tiskové zakázky od A do Z. Díky partnerům v kooperaci
zvládáme i specifické kombinace technologií.
Realizujeme i kombinované zakázky podle typu a nákladu tisku, offsetový tisk s digitálním nebo velkoformátovým tiskem.
DIGITÁLNÍ
TISK
Firemní tiskoviny
Tištěné propagační materiály
Vizitky
Brožury
Katalogy
Letáky
Kalendáře stolní
Kalendáře nástěnné
Samolepky
Poznámkové bloky
VELKOFORMÁTOVÝ
TISK
Plakáty A0
Plakáty A1
Plakáty A2
Roll-upy
Bannery
Fotografie
Fotoplakáty
Vinylové samolepy
GRAFICKÉ
SLUŽBY
Grafické návrhy
Tiskoviny na klíč
Sazba a DTP
Úprava podkladů
Předtisková příprava
DOKONČOVACÍ
PRÁCE
Vazby tiskovin
Vazby dokumentů
Kroužková vazba plastová
Kroužková vazba kovová
Vazba V1
Vazba V2
Vazba V4
Laminování
Vysekávání tvarů
Oblení a pokosování rohů
Děrování

© 2017 IMKOM PRINT

Všechna právy vyhrazena.

  • Facebook IMKOM PRINT
  • Instagram IMKOM PRINT
  • Twitter IMKOM PRINT