logo-P&G.png

EXPRESNÍ TISK

Dodání stejný den l Dodání do 24 hodin

Máte důležitou schůzku a právě jste zjistili, že už nemáte žádné vizitky? Jste na prodejní akci a nečekaně Vám došly letáky či jiné prodejní materiály? Využijte naši službu PRINT&GO a požadovaný produkt Vám můžeme dodat ještě dnes nebo nejpozději zítra.

Mimo vizitek můžete mít i další tiskové produkty PRINT&GO, expresně vyrobené přímo v IMKOM PRINT, které si můžete nechat doručit nebo si je osobně vyzvednou ve stejný nebo další den. 

Jak Vám můžeme pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím chatu,

naši kompetentní kolegové vám pomohou

  • při vytváření tiskových dat

  • při výběru produktu / technologie

  • pokud máte jakékoli dotazy týkající se vaší objednávky

Tisková data

Data pro tisk přijímáme ve formátu PDF. U jiných formátů nemůžeme zaručit 100% kompatibilitu a výslednou věrnost. Dokumenty nevyřazujte – stačí nám jednotlivá stránka (například vizitka) nebo stránky jdoucí za sebou (například více vizitek s různými jmény). Data doporučujeme exportovat se zapnutou předvolbou PDF/X–1a:2001, řezacími značkami a spadávkou 5 mm.

 

Tiskové soubory nebo dotazy směřujte na produkce@impd.cz.

Pokud máte podklady pro tisk v jiném formátu než v tiskovém PDF, připravíme tiskové PDF z dodaných dat a pošleme Vám je ještě před tiskem ke schválení.

Expresní termíny dodání

Garance kvality tisku

​Využíváme výkonný digitální a velkoformátový tisk pro nízkonákladové a ekonomicky výhodné počty kusů. Garantujeme vysokou kvalitu a barevné provedení tisku.

Doručujeme přímo k Vám

Pro expresní doručení po Praze a blízkém okolí používáme vlastní rozvoz. Tiskoviny doručíme

k Vám do firmy, nebo kamkoliv jinam budete potřebovat.