TISK BÍLOU BARVOU

Náš velkoformátový tiskový stroj Roland VersaCAMM VS-540i je přímo navržen pro soutisk CMYK + 4 další barvy. Další tiskové režimy podporují soutisk CMYK + W nebo jen tisk samotnou bílou barvou na celou řadu PVC materiálů od transparentních (průhledných) až po barevné fólie.

Díky vynikajícím vlastnostem nachází široké využití v malonákladovém tisku etiket a vinět, samolepek, značení budov, provozoven a obchodů.

Neuvěřitelně ostrá kvalita obrazu

ECO-SOL MAX2 je nová generace Roland eko-solventních inkoustů, které poskytují vynikající dlouhodobou venkovní odolnost proti poškrábání i chemickou odolnost, širokou podporu médií a široký barevný gamut - to vše bez sloučenin niklu. ECO-SOL MAX2 podává stabilní a konzistentní výkon, jehož výsledkem jsou bohaté barvy s ostrými obrázky a texty.

Černobílý tisk s vynikajícím vyvážením šedé

VersaCAMM VS-i podporuje novou barvu light black, která umožňuje velmi přesné podání barev a plynulé přechody. S lehkou černou lze dosáhnout neutrální šedé pro hladké šedé stupnice a přesných fotografických obrazů. Velmi se hodí také pro přirozenou a hladkou reprodukci pleťových tónů, které obsahují lehké a středně těžké odstíny.y.

Print&cut technologie

Technologie tedy tiskne a obřezává obrysové kontury obrazů do libovolného tvaru v jednom stroji. To umožňuje výrobu univerzálních aplikací od okenní grafiky, podlahové značení, pop, samolepek, obtisků a transferů. VS-i také zavádí nové funkce pro přesné nastavení ořezu.  Úpravy lze nově provádět na 0,01 mm pro přesnější výsledky ořezu. 

Podklady pro tisk bílou nebo soutisk CMYK + W

Data na tisk bílou zasílejte v křivkách standardně v černé barvě, kterou si  převedeme sami do bílé.

Data na soutisk s CMYK potřebujeme v jednom PDF. CMYK a bílou.

Poptávky tisku bílou barvou směřujte prosím na produkce@impd.cz