IMPD-header 3.png

VELKOFORMÁTOVÝ TISK

Velkoformátový tiskový stroj Roland VersaCAMM VS-540i podporuje soutisk CMYK + 4 dalších barev, včetně soutisku CMYK + Bílá nebo jen tisk samotnou bílou barvu.

Díky nejnovějším tiskovým technologiím zvládneme reprodukovat velmi široký rozsah barev, jemné přechody i ostré detaily na plakátech, samolepkách, roll-up, samolepící grafice, etiketách, termotransferových fóliích...

ECO - SOL MAX2 poskytují neuvěřitelně ostrou kvalitu obrazu

CO-SOL MAX2 je nová generace Roland eko-solventních inkoustů, které představují vynikající dlouhodobou venkovní odolnost proti poškrábání i chemickou odolnost, širokou podporu médií a široký barevný gamut - to vše bez sloučenin niklu. ECO-SOL MAX2 je navržen pro stabilní a konzistentní výkon a bohaté barvy s ostrými obrázky a texty.

Černobílý tisk s vynikajícím vyvážením šedé

VersaCAMM VS-i podporuje novou barvu light black (Lk), která poskytuje velmi přesné podání barev a plynulé přechody. S lehkou černou, můžete dosáhnout neutrální šedé pro hladké šedé stupnice gradací a přesných fotografických obrazů. Velmi se hodí také pro přirozenou a hladkou reprodukci pleťových tónů, které obsahují lehké a středně těžké odstíny.

Print&cut technologie

Technologie tedy tiskne a obřezává obrysové kontury obrazů do libovolného tvaru v jednom stroji. To umožňuje výrobu univerzálních aplikací od okenní grafiky, podlahové značení, pop, samolepek, obtisků a transferů. VS-i také zavádí nové funkce pro přesné nastavení ořezu.  Úpravy lze nově provádět na 0,01 mm pro přesnější výsledky ořezu. 

Dokončující zpracování

Dokončují zpracování velkoformátového tisku provádíme přímo u nás, proto jsme schopni v krátkých termínech dokončit běžné tiskoviny.

Laminace

plošná laminace

plošná UV laminace

Tvarový ořez

tvarový ořez

 

Kašírování

KAPA desky

FOREX desky

Kompletace

roll-up mechaniky

Adjustace do rámů

plakáty

fotoobrazy

Potisk textilu

potisk termotransferových fólií

tvarový ořez termotransferových fólií